Správa nemovitostí

Řešíte chod Vašeho SVJ svépomocí a nemáte dosud správcovskou firmu, která by se Vám o vše komplexně postarala? Nebo snad máte firmu, která se Vám o správu i účetnictví stará, ale platíte zbytečně vysoké částky? S Námi bude správa jednodušší, komplexní, ale především úspornější a zároveň v maximální možné kvalitě.

Jsme stabilní společnost s týmem lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti, a proto můžeme našim klientům zaručit kvalitní, profesionální služby v oblasti správy nemovitostí. Provádíme veškerý servis spojený se správou či provozem a údržbou budov, domů, bytových jednotek i nebytových prostor. Přenechte své denní starosti odborníkům.

  • RBD servisní, s.r.o. zajišťuje správu nemovitostí v Trutnově a přilehlých obcích jak společenstvím vlastníků, tak bytovým družstvům.
    Mezi naše největší klienty patří Bytové družstvo TILIA.

Proč RBD servisní, s.r.o.

Individualita – Ke každému klientovi přistupujeme individuálním způsobem a snažíme se přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům v maximální možné míře. Spokojenost klienta je naší prioritou.

Úspora – Zajistíme pro Vás levnější a výhodnější pojištění domu i jednotlivých bytových jednotek, vyřídíme pro Vás úvěr v rámci stavebních úprav či celkové revitalizace domu. V návaznosti na spravovaný počet bytů Vám vyjdeme vstříc s nižší cenou. Vytěžte maximum z naší nabídky, díky komplexnosti našich služeb ušetříte čas i peníze. V rámci úspor nabízíme také profesionální asistenci při vyřízení prodeje nemovitostí. Naše služby jsou včetně advokátní úschovy.

Nezávislost a nestrannost – V zajištění výběrových řízení jsme nestranní a naší prioritou je vybrat kvalitní dodavatele a postarat se, abyste neplatili více, než je nezbytně nutné. Konečné rozhodnutí při výběru dodavatele je vždy na Vás.

Rychlost & informovanost – O nemovitostech, které spravujeme, máme dokonalý přehled, navrhujeme způsoby řešení případných problémů a pomůžeme Vám při jejich odstraňování. Sledováním legislativy jak v právní tak v účetní sféře Vám zajistíme pravidelné informace o veškerých změnách.

  • Spolupráce s RBD servisní, s.r.o. znamená kompletní zajištění Vašich potřeb na té nejvyšší úrovni a zároveň úsporu financí pro Vaše SVJ.
  • Dovolujeme si Vás oslovit s přímou nabídkou, kde v přiložených dokumentech naleznete podrobnější výčet našich služeb včetně ceníku.

Celkové balíčky     Ceník ekonomických služeb     Ceník technických služeb