Reference

Pavlína Vlachová

Koupě bytu - Trutnov

Výborná spolupráce, rychlé a kvalitní jednání. Mohu jenom doporučit !

Marcela Nagelová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Paní Kláru Špetlovou mohu vřele doporučit :-) . RYCHLOST A PROFESIONALITA.

Josef Peichl

Prodej rodinného domu - Kohoutov

Nemohu napsat nic jiného než všichni ostatní přede mnou ... Naprosto profesionální přístup na rozdíl od jiných makléřů pro ni není problém zvednout telefon kdykoliv. Vstřícné jednání a ochota je samozřejmost. V roce 2015 jsem přes ni prodal byt, v roce 2018 rodinný dům. Tímto ještě jednou děkuji

Petr Zítka

Prodej bytu 3+1 - Úpice

Naprosto bezproblémová spolupráce.Prodej bytu v pohodě.Můžu jen doporučit!!!

Ondřej Babák

Koupě dvou bytů - Trutnov

Velmi doporučuji, paní je velice vstřícná, ochotná, ve všem vyjde vstříc, spoustu věcí zařídí, s paní je na všem dohoda. Kdyby se se všemi spolupracovalo jako s ní, nebude tady takovej bordel jaký je :-)

Tereza Weissová

Asistence s koupí bytu 3+kk - Trutnov

Před časem jsem se rozhodla pořídit si vlastní bydlení. Vzhledem ke své nezkušenosti jsem se rozhodla vyzkoušet RK, kde mě z nabídky nic nezaujalo a tak jsem si našla něco dle svých požadavků a k prohlídce si přizvala K.Spetlovou. Na místě ihned odhalila vady bytu díky kterým mi následně vykomunikovala nižší kupní cenu. Její znalost v oboru a profesionální jednání mě ohromilo. Dále pak mi pomohla se všemi formalitami a řešením financování i přestože byt nebyl z její nabídky.

Eva Mikysová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Měla jsem to štěstí poznat p. Klárku Špetlovou a nikdy na ni nezapomenu. Při prodeji bytu vše zařídila poradila ke spokojenosti všech v krátkém termínu s profesionálním a velmi příjemným přístupem. Přeji hodně úspěchů a díky za vás.

Alena Kadaníková

Koupě rodinného domu - Úpice

Rozhodli jsme se koupit RD a díky paní Špetlové šlo vše na jedničku a nad naše očekávání. Je opravdu velice schopná a vstřícná ! Tímto chci pí. Špetlové poděkovat a ráda doporučím dalším, kteří třeba stále ještě váhají. Děkujeme

Valérie Moravcová

Prodej bytu 1+1 - Trutnov

Rychlost, ochota, lidskost, profesionální přístup. Klárko jste nejlepší. Lépe jsem si vybrat nemohla. Velikanské DÍK.

Monika Kavalirová

Prodej rodinného domu - Bohuslavice

Tímto bych chtěla poděkovat Klárce Špetlové za její profesionální služby při prodeji mého domu a následné koupě bytu. Její vynikající znalosti a přístup, vše proběhlo v rychlosti a k mé plné spokojenosti. Mohu vřele doporučit.

Miloš Freiberger

Prodej rodinného domu - Žďár nad Metují

Dekujeme za profesionalni pristup pri prodeji naseho domu, spolupraci a pomoc pri vyrizovani vsech zalezitosti spojenych s prodejem domu! Vsem muzeme vrele doporucit! Jeste jednou moc dekujeme a prejeme same spokojene klienty.

Marcel Braun

Koupě bytu 2+1 - Trutnov

Doporučuji všem paní Kláru Špetlovou, profesionální a i lidský přístup, odbornice na pravém místě, pomůže, poradí, spoustu věcí vyřídí ať už při koupi, tak i rekonstrukci bytu, domu. Tímto Vám ještě jednou moc děkuji a jsem rád, že jsem koupil byt právě od Vás :)

Klára Hančová Smrčková

Koupě rodinného domu - Trutnov

Koupili jsme přes paní Klárku Špetlovou řadovku, neuvěřitelná profesionálka s naprosto lidským přístupem, koupě proběhla bleskovou rychlostí, fůru věcí nám p. Špetlová zjistila, vše zařídila, my jsme zkrátka nemuseli skoro nic..Po celou dobu nám byla k dispozici, kdykoli si udělala čas..Vše bylo vyřešené ihned bez zbytečných odkladů..Nyní jsme řešili obráceně - prodej bytu, proběhla zcela zdarma konzultace, Klárka nám poradila, moc nám pomohla a nic za to nechtěla. Takže, my jednoznačně doporučujeme a tímto i děkujeme za vše, co jste pro nás udělala.

Lenka Trejbalová

Koupě bytu 2+kk - Trutnov

Z vlastní zkušenosti mohu jedině doporučit!! Přes paní Špetlovou jsme kupovali byt na Kryblici. Obchod dopadl naprosto bez problémů. Se službami jsme byli maximálně spokojeni. Paní Špetlová je velice vstřícná, profesionální a poradí s jakýmkoliv dotazem. Odpovědi se mi pravidelně dostalo do 24 hodin! Takže jsem byla stále v obraze ohledně obchodu. Při koupi nebo prodeji nemovitosti se obracím znovu a jedině na paní Špetlovou, vč. doporučení, které dávám kudy chodím!! :)

Jan Černý

Asistence s koupí bytu 3+1 a návrhem rekonstrukce - Trutnov

Mockrát děkuji za vše!!!! Chci přidat taky nějaký ten komentář. S paní Špetlovou mám jen dobré zkušenosti, protože jsem se setkal s úplně zvláštním případem, kupoval jsem nedávno byt a jen díky ochotě, vstřícnosti a profesionálním jednání paní Špetlové, nakonec byt vlastním. Byt prodávala majitelka přes realitní kancelář a nikdy jsem se ještě nesetkal s tak laksním jednáním a nepřipraveností (smlouvy, neinformovanost...atd). Kamarádka by řekla o dobrých referencí na zmiňovanou paní Špetlovou, tak jsem si řekl, jdu do toho. Nechal jsem se zastupovat paní Špetlovou a po delším čekání, právě, že strany špatně fungující realitní kanceláře (nechci ani jmenovat), my zařídila koupi. A k tomu všemu mi ještě poradila s rekonstrukcí (změna dispozice) a ohledně veškerého papírování. Proto ještě jednou DĚKUJI!!!!

Standa Najman

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Slečnu Špetlovou můžu vřele doporučit, pomohla nám s prodejem bytu, všechno vyřešila a vše bylo velmi ryhle vyřízeno. Byli jsme velmi spokojeni s její ochotou, profesionálním přístupem a vstřícností. Určitě jí do budoucna znovu kontaktuji s nákupem nebo prodejem. Kdyby všichni makléři měli přístup jako ona bylo by to super. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Blanka Horáková

Prodej bytu 2+1 - Úpice

Přes Klárku Špetlovou jsem velmi rychle prodala byt. Mohu jen doporučit :) Super přístup a skvělé jednání.Poradí,vysvětlí a vše zařídí. Nejlepší realitní makléřka :)

Petra Paschoutová

Prodej bytu 2+1 - Trutnov

S pomocí paní Špetlové se mi podařil velmi rychle prodat byt. Je to profesionálka na svém místě, velice zkušená, sympatická, s vynikajícím přístupem ke klientovi. Se vším poradí, zařídí, jedná na rovinu a není problém se na ní kdykoliv obrátit. S p. Špetlovou mám výbornou zkušenost a určitě ji budu nadále doporučovat :)

Bronislava Holubjáková

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

RBD ráda doporučuji Vám, kdo hledáte pomoc s obchodem realitami. Paní Klára Š. prodala mou nemovitost zcela bez mé přítomnosti, vše dotáhla do konce s plným servisem, jelikož jsem již byla odstěhovaná a nemohla bych na dálku nic ohledně tohoto obchodu vyřizovat. Jsem velmi spokojená, děkuji a přeji mnoho dalších obchodních úspěchů.

Ivo Černý

Asistence s koupí bytu 1+1 - Trutnov

K. Špetlovou doporučuji. Bez jakékoli odměny mi domluvila koupi bytu u jiné realitky. Zkontrolovala rezervační i kupní smlouvu. Realitka měla jiného zájemce ale p.spetlove se to i tak podařilo aniž bych musel preplacet kupní cenu. Za mě super.

Hana Faltová Darvašová

Prodej bytu 3+kk - Dvůr Králové nad Labem

Klárka Špetlová mohu jen pochválit a doporučit. Při prodeji mého bytu zařídila vše potřebné poradila a i ve svém volnu,jezdila se zájemci na prohlídku.Vždy s ůsměvem. Realitní makléř se 100 hodnocením. Doporučuji každému. Díky.

Tatiana Hakenová Frýdová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Tak tohle byla pecka !!! Vůbec jsem nečekala tak rychlý prodej, p.Špetlová je zkušená, sympatická a hlavně velice příjemná makléřka,kterou mi doporučila známá a já jí mohu také jen doporučit :)

Petra Volmanová

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Slečnu Kláru Špetlovou mohu jen doporučit. Je velice vstřícná, ochotná. Slušné, příjemné jednání a spolehlivost po celou dobu prodeje. Spolupráce s ní byla výborná. Tímto jí děkuji a mohu jenom vřele doporučit dalším klientům.

Helena Ellen Potočková

Prodej rodinného domu - Trutnov

Slečnu Špetlovou mohu jen doporučit. Prodej domu v její režii proběhl bez průtahů. Je to šikulka, své práci rozumí, umí poradit na profesionální úrovni, má příjemné vystupování, poradí, pomůže a jedná narovinu. Za mě naprostá spokojenost.

Dita Balážová Junková

Prodej bytu 3+kk - Trutnov

Všem vřele doporučuji perfektní servis r.makléřky p.Špetlové. Kdykoli k dispozici,vždy o krok dopředu,vždy v obraze, bleskurychlá, velmi orientovaná v oboru, přátelská ale zaroveň velmi profesionalní. Bohužel nepracují všichni jako ona a dokázala i napravit velkou škodu napáchanou jiným makléřem. Velké díky za vše.

Martina Davidková

Koupě bytu 2+kk - Trutnov

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, ochota při prohlídkách. Nakonec realizace prodeje bytu na Náchodské ulici! Doporučuji.

Jana Maissnerová

DOPORUČUJI všem. Výborný servis po všech stránkách. Rychle a vstřícné jednání. Paní Špetlová je člověk na správném mistě.

Terka Trávníčková Lukešová

Koupě bytu 2+1 - Trutnov

Slečnu Špetlovou mohu vřele doporučit. Díky její pomoci byla koupě bytu hračkou. Oceňuji rychlost, vstříctnost a hlavně profesionalitu. Spolupráce s ní je vynikající ;)

Monika Schreiberová Pilařová

Prodej bytu 1+1 a 3+kk - Trutnov

Se slečnou Špetlovou jsme řešili prodej dvou nemovitostí - oba prodeje byli úspěšné.Její práci hodnotím velice kladně a profesionálně. Určitě bych volila znovu.

Wendy Šindelářová

Prodej rodinného domu - Trutnov

Jednoznačně SUPER! Nemohli jsme si absolutne na nic stěžovat. Můžu jedině doporučit! Rychlost a ochota. Nic jsme nemuseli zařizovat.

Andrea Půlkrábková

Prodej bytu Trutnov

Z vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit!! Skvělý přístup, rychlé jednání, žádné skryté informace a prodej nemovitosti bez problému!

Jana Müllerová

Asistence při koupi pozemku - M. Svatoňovice

Slečnu Špetlovou hodnotím 5 hvězdičkami. Obrátila jsem se na ní s prosbou ohledně právního servisu. V krátké době jsem od ní měla veškeré potřebné doklady dodané. Slečnu Špetlovou doporučuji.

Jana Kašparová

Prodej bytu 1+1 - Trutnov

Komunikace při prodeji bytu byla v pořádku, doporučuji. Jana Kašparová

Vendula Špetlová

Prodej pozemku - Trutnov

Klárku mohu vřele doporučit. Je to opravdu profesionál. Zprostředkovala nám prodej pozemku. Jsme opravdu velmi spokojeni s jejím jednáním a jejím přístupem k práci. Moc děkuji.

Iveta Potočková

Prodej bytu 4+kk, 3+1 a koupě bytu 2+1

Se slečnou Špetlovou byla velmi dobrá spolupráce. Velmi rychle a profesionálně nám zprostředlovala prodej bytu a následně i koupi bytu nového. Slečnu Špetlovou mohu všem doporučit :)

Monika Werner

Prodej bytu 4+kk - Trutnov

Velká spokojenost, profesionálni přístup, doporučuji.

Tomáě Tomčiak

Prodej bytu 3+1 - Trutnov

Vše co jsme si domluvili bylo splněno za sebe můžu jen doporučit.