Kompletní služby v oblasti realit, jejich nákupu, prodeje, správy, údržby a financování

Společnost RBD servisní s.r.o. není klasickou realitní kanceláří, jak je všeobecně vnímáno veřejností. Naším zájmem není jakýmkoliv možným způsobem získat nemovitost do nabídky a majitele smluvně zavázat k nevypověditelným smlouvám. Zprostředkování prodeje nemovitosti je pouze jednou z mnoha našich aktivit a námi nabízených služeb, nejsme tedy na této činnosti finančně závislí. Z tohoto důvodu není styl naší práce nátlakový až agresivní (jak tomu mnohdy bohužel bývá), fungujeme na bázi doporučení a referencí dlouhodobých spokojených klientů.

Přejít do kontaktů

Správa a údržba nemovitostí, účetní agenda SVJ či SBD, pojištění, zajištění revizí a rekonstrukcí atd. – to jsou další činnosti prováděné našimi odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Budoucnost je v komplexním zajištění. Veškerou odpovědnost tak převezmeme za Vás, vyhnete se sousedským sporům a spekulacím.

Odhady a znalecké posudky, energetické štítky a audity – to vše a ještě více při osobním jednání a na Reality.

Jsme specialisté také na „problémové“ nemovitosti, tj. nemovitosti s určitým omezením vlastnického práva či dispozicí s nimi (zástavní práva smluvní, zajišťovací převody, exekuční či insolvenční řízení). Naše společnost Vám pomůže i v těch nejtěžších situacích. Vše se dá řešit a flintu házíme do žita jako poslední. Více v sekci Právo.

Vaše nemovitost může být také pro Vás či vaše SVJ zdrojem zajímavého finančního příjmu – více v sekci Finance a Reklama.

V případě, že mezi naší společností a naším klientem - spotřebitelem dojde z této smlouvy ke sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení sporu k České obchodní inspekci, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 1200 Praha 2, web: adr.coi.cz.

pramos